<oembed><version>1.0</version><provider_name>BBM Onlineshop</provider_name><provider_url>https://www.bbm-ersatzteile.de/en</provider_url><author_name>Anna Jungmann</author_name><author_url>https://www.bbm-ersatzteile.de/en/author/jungmann/</author_url><title>Metric &#x2013; 0600P1HV</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="MOpIh3FCE9"&gt;&lt;a href="https://www.bbm-ersatzteile.de/en/product/metric-0600p1hv/"&gt;Metric &#x2013; 0600P1HV&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.bbm-ersatzteile.de/en/product/metric-0600p1hv/embed/#?secret=MOpIh3FCE9" width="600" height="338" title="&#x201C;Metric &#x2013; 0600P1HV&#x201D; &#x2014; BBM Onlineshop" data-secret="MOpIh3FCE9" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;